| Danybella a întrebat:

Am prins un porumbel ud leoarca si din greseala l.am atins de haine. Cum sa scap de miros?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Lași hainele cu putin detergent și balsam în apa (cam 30-45 minute) le clătești, le storci și le usuci și miros trebuie să dispară. Multă baftă
Dacă și tu miroși faci și tu o baie laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le speli.