| Cattuzu a întrebat:

Am prins un porumbel cu seria 62316/2010, stiti cumva din ce localitate este acest porumbel? Ms fundawinking

Răspuns Câştigător
| Leutzbv a răspuns:

Salut din nou. L-am intrebat pe seful meu si mi-a spus ca porumbelul s-ar putea sa fie chiar de la noi din Bv, dar ar trebui sa intri pe FRSC ( federatia romana de sport columbofil ) si acolo poti gasi...probabil....proprietarul. Sper sa te ajute raspunsul meu!

1 răspuns:
| Leutzbv a răspuns:

Eu nu stiu, dar seful meu are o gramada de porumbei si cand reusesc sa vorbesc cu el o sa-l intreb. Acum nu este pe aici, ca ti-as fi dat un raspuns. Succes!