| Alexandru010101 a întrebat:

Am probleme cu fierea, este grasa si acum am o criză de fiere foarte nasoală ce se manifesta prin :
Greață;
Durere de cap;
Vomă;
Amețeală;
Senzatie de gol in stomac;
Frisoane;
Va rog din suflet ce mâncăruri imi puteti recomanda ca nu mai stiu ce sa mănânc în afara de cartofi.
Fasole verde;
Orez.
Ciorbă/supă de pui/legume.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

De ce nu consulti un specialist?