| Alex4322 a întrebat:

Am răcit ffff tare mai ales acum toamna am răcit in fiecare luna (sept, oct și nov) iar toata vara nu am răcit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuStimaSiRespect a răspuns:

Însănătoșire grabnică!
Probabil ai avut infecții diferite cu virusuri gripale, rinovirusuri, coronavirusuri, etc.
Măcar îți faci imunitate după boală.
Încercă pe lângă tratament și ceaiuri, ghimbir, lămâie, ajută destul de mult.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asa si intrebarea ar fi?

da, in perioadele de schimbari de sezon virozele sunt mai raspandite, nu e nimic iesit din comun

| dullcat a răspuns:

Ai fost la medic? Sau te-ai tratat dupa ureche?

| Catrice a răspuns:

Ai imunitatea praf aia e

| J0B0MAT a răspuns:

De la înălțime ți se trage.

| Hyperion7 a răspuns:

Pai ai mai multa grija la modul cum te îmbraci.

| Angela616 a răspuns:

Luati teraflu gripa si raceala