| Isac_Diana_1996 a întrebat:

Am ramas cu tuse de la ultima raceala si ma doare foarte tare in spate partea stanga sus. Ce-as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Trebuie sa faci o radiografie la plamani!

| Idontknow69 a răspuns:

In partea stanga sus? thinking unde?

| Isac_Diana_1996 explică (pentru Idontknow69):

Aproape de omoplat

| Idontknow69 a răspuns (pentru Isac_Diana_1996):

Fa o radiografie la plamani!