| AnonimAnonymous888827 a întrebat:

Am rupt două bube din cap, am varicela, țin să precizez ca aveau coaja de demult se poate întâmpla ceva rău?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti vor ramane doua gauri in care se va agata piaptanul happy

| Samariteanul a răspuns:

Nu,in cel mai rau caz iti vor ramane urmele de la bube in cap, insa fiind in cap iar tu avand par nu o sa fie vizibile, deci nu trebuie sa-ti faci probleme.(alte lucruri nu se pot intampla)