| AlinElle89 a întrebat:

Am scolioză. Vreau să mă operez. Momentan încă nu am fost la doctor, dar urmează curând, ca să văd exact ce și cum. Nu știți cam cât ar costa o operație la coloană?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Costa in jur de 600 de euro.
Mergi mai bine la un doctor!
Scolioaza este cauzata si din cauza ghiozdanului deci nu cred ca este nimic grav.
You relax all will be fine!
Te pup, pa pa! :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
NU depaseste 500 de euro.
Vorbeste cu medicul cel mai bine.
Te pup!