| roxi123 a întrebat:

Am scurgeri de culoare galbuie, ca o mucoasa, dar si dureri de spate si burta.
Va rog sa-mi spuneti, ce poate fi?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie neaparat sa mergi la ginecolog. Este o infectie, fie una cu germeni obisnuiti, fie una cu transmitere sexuala. In ambele cazuri trebuie sa te tratezi cat mai repede si sa intrebi medicul daca are nevoie de tratament si partenerul tau sexual.

3 răspunsuri:
| DenissaDeea a răspuns:

Din cate stiu e sigur o infectie mai mica, mergi la un medic, e ceva simplu de tratat! nu lasa sa treaca timp:

| CAsToReL a răspuns:

Poate fi timpul sa te duci la un MEDIC SPECIALIST sa-l intrebi, sa te examineze sa-ti prescrie o reteta, sa faci un tratament si sa-ti treaca... ce zici? chiar crezi ca merita sa intrebi pe net in stanga si in dreapta cand oricum stii si tu ca totul se rezolva la cabinet?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manevrele manuale sau cu jucarii in vagin ranesc colul, sexul violent si masturbarea violenta pot avea ca efect ce ati scris si pe urma o raceala,.