| vicatih a întrebat:

Am dureri in parte dreapta jos la spate cum ar fi de ex. rărunchii, si dureri de burta, ce poate fi?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la medic

| corbulalbrosu a răspuns:

Medicul de familie este cel care te poate consulta in aceasta faza. In cazul in care reuseste sa ajunga la un diagnostic anumit, iti va prescrie tratamentul potrivit. Daca nu reuseste sa ajunga la o concluzie plauzibila in acel caz va emite o scrisoare medicala catre o sectie medicala care ar putea sa fi cea mai in masura sa te comsulte si te faca sanatoasa. Multa sanatate!