| alexandryCool a întrebat:

Acum o saptama am urinat des, am avut dureri de spate si greturi. Azi am niste scurgeri maronii, dureri de spate si greturi. ( Sunt virgina)... Ce poate fii?

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

In general faptul ca urinezi des, durerile de spate(rinichi), si scurgerile maronii sunt cauzate de infectii urinare.
Greturile nu prea au de-a face, dar posibil ca prin autosugestie sa ai impresia de greata, ori ca te stresezi.
Ca sa scapi de indoilei du-te la doctor, ia-ti trimitere la ecograf si scapi de belea happy

| Geo17 a răspuns:

Ai nevoie de o partida de sex!

| Petrutzz a răspuns:

Eu nu stiu ce ar putea fii, dar iti sugerez sa faci niste analize destul de repede...