| Claudiu1309 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Daca tata are grupa de sange 01 iar mama grupa de sange BIII. Eu ce grupa de sange am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Probabilitatea este de 50/50. Deci poti avea ori 01 oti B3

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti sti. Ai 75% sanse sa ai grupa B3 si 25% sanse sa ai 01.

| xerxes1 a răspuns:

Vecinul ce grupa are?

| HaneloreOlga9 a răspuns:

01.