| sica2 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de igiena intima la barbat.Cum sa imi spal penisul sa fie perfect curat,cu ce sapun sa imi spal capul penisului si cum trebuie sa il spal adica trebuie putin frecat cu un sapun cu ph neutru,putin ajutor ca eu de obicei nu ma mai spal cu geluri de dus pentru ca am o problema ca un fel de iritatie, ofer funda celui care ma ajuta putin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gaseste si tu un gel de dus / sapun care sa nu te irite (gen cel de la Nivea)