| anonim_4396 a întrebat:

Am o iritatie in capul penisului(uretra) tin sa cred ca este o iritatie de la lenjeria intima, înainte de contact penisul in stare de erectie s-a frecat de lenjerie si acum ma ustura. Voi ce credeți? Într-adevăr am făcut sex nepreotejat cu prietena mea dar este ok ea folosește anticoncepționale, ma gândesc totuși sa nu fi luat ceva de la ea desi ma îndoiesc de chestia asta. Ce sfaturi imi dati?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este vorba de ce spui tu, specialistule in anatomie.

„Uretra (din greacă οὐρήθρa - ourethra) este un tub care conectează vezica urinară cu exteriorul pentru eliminarea urinei din organism."

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa mergi la doctor el va da sfaturile.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar Mama Omida iti poate oferi un raspuns ''plauzibil'' pe ghicite. big grin. Daca usturimea nu dispare in 2-3 zile ar fi bine/indicat sa discuti cu medicul urolog. Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa îți dispară după câteva zile, orice bărbat a avut vreodată o iritație pe capul penisului.