| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 14 ani si am si eu o problema legata de penis.
Penisul meu este de 16 cm in erectia dar ma ingrijoreaza ceva.
Capul penisului este mov in erectie si cand este in stare fleasca este putin spre roz, am auzit ca trebuie sa fie roz capul, ma puteti ajuta sa-mi spuneti de la ce ar putea fi, poate de la masturbare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In stare flasca nu fleasca.Nu ai nimic, stai linistit.Fa-ti o iubita si lasa masturbarea.O sa ai creierul albastru daca o tii tot asa.

| Masyx a răspuns (pentru darrio2007):

Auzi, cum pot sterge intrebarea? ca mai am o intrebare care an gresit-o tot pe TPU cum o pot sterge?

| darrio2007 a răspuns (pentru Masyx):

Intra in lista din stanga la Logat ca(numele tau)la Intrebarile mele(ale tale).Vor aparea intrebarile puse de tine.Sub fiecare este o casuta cu sterge.Da click pe casuta de la intrebarea pe care o vrei stearsa si in chenar scrie si tu un motiv oarecare. Apoi sterge.Din caseta din josul chenarului.