| anonim_9560 a întrebat:

Trebuia sa imi vina ciclul de 3 zile si inca nu mi-a venit... am facut-o neprotejat o data sau de doua ori dar a avut grija. Ma tot stresez si poate si dinaia intarzie. E normal sa intarzie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| WhiteMoth a răspuns:

Sa ne zici si noua ce nume ii pui, ok? love struck

| Rumi a răspuns:

Da, e normal sa mai intarzie. Daca nu iti vine deloc o luna doua, atunci ar trebui sa faci un teste de sarcina. Dar nu stiu sigur, incearca sa vorbesti cu un doctor sau farmacist.