| Pocaitul69 a întrebat:

Am si eu o problema cu punctele negre, am foarte multe pe fata, cum as putea sa scap de ele?

PS : Sunt baiat ^^

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| xallesdx a răspuns:

Am un prieten care a avut aceeasi problema...
Solutia este sa te duci la farmacie, ii spui farmacistei sa iti dea cea mai buna crema pentru indepartarea punctelor negre si gata!
Nu iti trebuie reteta...
Altceva nu ai de facut, leacurile babesti nu sunt foarte eficiente.

| SilentHillLover a răspuns:

Lasa-le in pace. Mi-am luat eu odata "Clean and Clear" pentru puncte negre si a doua zi m-am trezit cu fata umflata de cosuri imense. (Si punctele negre tot acolo au ramas. Au trecut singure dupa un timp)