| Catalin_Gabriel_1998_kVdq a întrebat:

Cum as putea sa scap de punctele negre?

3 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Poti sa pui niste apa fierbinte intr-o cratiță si sa ti capul deasupra ei cu in prosop pe cap. Asta e o metoda bio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele negre nu dispar de la sine. Trebuiesc stoarse. Apou te ingrijesti de tenul tau pentru ca vor ramane cateva semne dar vor trece daca faci zilnic masca cu sapun si bicarbonat si nu aplici creme pe baza de uleiuri.

| Mirela0876 a răspuns:

Masca din albuș de ou și șervețel. zbati albusul, te dai cu el pe față și apoi lipești bucăți de șervețele după ce s-a uscat iar te dai și iar îți pui șervețele,.Și stai cu ele 15 min.Vei vedea diferente(daca tot mi am adus aminte mă duc și eu să mi fac)rolling on the floor)