| Dilaa98 a întrebat:

Cum as putea sa scap de punctele negre?
Nu am multe, dar tot ma deranjeza

Răspuns Câştigător
| Sweetdreamsyou a răspuns:

Pai exista diferiti plasturi pe care ii aplici pe zona in care ai punctele negre. Lasi peste noapte si dimineata le scoti.
Uite si un site de unde ii poti lua:http://www.googleadservices.com/......agead/aclk
Alta metoda ar fi tratamentul de curatare al fetei, dar daca spui ca nu ai atatea prima varianta pare mai buna. Succes! :)

| Dilaa98 explică (pentru Sweetdreamsyou):

Multumesc pentru site :*.
Ai comandat vreodata de pe el?

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

- https://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE
sau
- https://www.youtube.com/watch?v=CI-dnuK8-Rc
Sau clasicul: stai cu fata deasupra unui vas cu ceai fierbinte vreo 10-15 minute si apoi iti faci un gomaj cu ceva abraziv, ca de exemplu - zahar si ulei de masline, sau zahar si ulei de cocos (cel mai bun), sau poti folosi produse de gomaj din comert, daca ai.

| RareşTPUro a răspuns:

Foloseste crema de galbenele pentru ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori le scoţi singură ori încerci să masezi zona respectivă cu puţin mălai amestecat cu ulei de măsline

| Tinna666 a răspuns:

Iti fac un ceai cu menta si musetel si stai la abur 10-15 min sa se deschida porii(inainte de asta te speli bine pe fata)dupa ce ai stat la abur te exfoliezi cu zat de cafea sau malai, apoi te speli bine si te hidratezi.trebuie sa faci treaba asta 1-2 ori pe saptamana kiss

| celdesuspendat a răspuns:

Te speli zilnic pe fata cu crema de ras.