| Ilovebb a întrebat:

Am si eu o problema.
Deci : mi-a venit cu doua zile inainte, s-a terminat repede, dupa mi-a curs putin sange de culoare maronie. Am unele simptome, posibil sa am un bebelus?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca un test de sarcina, ar fi mai exact decat ghicitul nostru?
Cat despre culoarea maronie a secretiei, este vroba de sange coagulat, care si-a schimbat culoarea din rosu in maro si care se elimina prin secretia vaginala.

| Ilovebb explică (pentru Violleta2022):

Da ai dreptate, dar nu stiu cat timp a trecut,! Dar totusi credeti ca ar exista o posibilitate!?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ilovebb):

Daca ai facut sex neprotejat in perioada fertila, da, exista si posibilitatea sa fii insarcinata!
Fa un test de sarcina la 21 de zile DUPA ultima partida de sex