| Kary_5797 a întrebat:

Ma dor peretii vaginului si mi-a curs putin sange.(era de culoare maronie) desi inca nu sunt pe stop. din ce cauza?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Scurgerea maronie este de fapt menstruatie, durerea poate avea multe cauze.

| Azµre a răspuns:

Ai avut raporturi sexuale cumva? Spune? Când și cum? Poate fi o metroragie datorită dezhidratării o infecție sau orice altceva nu avem de unde ști aceste lucruri. Control de urgență la ginecolog!

| Kary_5797 explică (pentru Azµre):

Nu, nu am avut rap. sex.

| Azµre a răspuns (pentru Kary_5797):

Atunci o infecție, du-te la medic de urgență numai sta așa!

| amaliaamely a răspuns:

Buna cred ca e infectie.Du-te mai bine la un medic adica ginecolog...big grin

| Empathizer a răspuns (pentru amaliaamely):

Iata un sfat bun dat de amaliaamely. Urmeaza-l!

| Dianna21 a răspuns:

Du-te la un medic =D. raspunsurile de aici nu te pot ajuta cu nimic :p.

| Kary_5797 explică:

Ok, asa m-am gandit si eu ca e de la menstruatie, da nu poate fi si durerea de la asta?