| Damian4606 a întrebat:

Am si eu o problema la genunchiul drept. Cand fac mai mult efort de obicei cand joc fotbal incepe sa ma doara destul de rau mai ales cand ma las pe el(fac genoflexiuni). In rest sunt zile cand alerg foarte mult si nu ma doare doar la unele miscari. Aveti vreo idee ce ar putea fi! cu siguranta ca ma voi duce la doctor dar vreau un raspuns de la cineva care este in domeniu daca se poate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Mergi la un ortoped.e cel mai indicat. daca ai dureri cand faci genoflexiuni de obicei e o problema de menisc,dar, repet, mergi la un ortoped si fai o radiografie pentru ca nu se stie...mai sunt si probleme la epifize care pot aparea.

3 răspunsuri:
| 5614m a răspuns:

Poate ai lichid la genunchi.dar cel my bine ar fi sa mergi la doctorwinking

| Ghost_1336 a răspuns:

Exact aceeasi problema o am si eu Numai ca la genunchiul stang.
Cati ani ai?

| Damian4606 explică:

Am 16 ani.