| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am o problema cu picioarele, cand joc fotbal mi se suceste genunchiul si ma doare rau, trece dupa 1-2 zile, cel mai des se suceste genunchiul stang, cel drept mai rar, si nu stiu de ce se suceste de 6 ani tot asta patesc, se suceste la o simpla schema la forbal, la o simpla alergare, am mers la doctor si nu a zis mare lucru, nu stiti cum as putea sa rezolv problema? sau macar de ce se suceste asa usor?
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Consulta alt medic, poate fi vorba de o entorsa, dar trebuie sa consulti un medic.

| alexandru112211 a răspuns:

Posibil sa fii avut in trecut probleme si rare ori cum zici tu iti "Sare" genunchiul happy I-ati o strangatoare d-aia albastra de la farmacie sa iti tina rotula si restul sa nu mai sara de acolo happy ajuta foarte mult