| nikol a întrebat:

Am si eu o problema, nu stiu daca ar trebui sa ma alarmez.Ieri cand m-am dus la toaleta am avut mici sangerari cand faceam pipi si prima oara nu am dat mare importanta am zis ca na se mai intampla apoi spre seara la fel. Faza e ca nu ma doare nimic.Nu simt nici o durere jos. ciclu nu are cum sa fie ca as simti durerile pe care imi vine inainte de ciclu.infectie nu are cum ca la aia te doare ingrozitor, sa se rupa ceva nu cred ca si asa trebuie sa te doara. Oare ce as putea sa am? E prima data cand mi se intampla asta. Daca si azi patesc asa cred ca am sa ma duc la un ginecolog sau ar trebui sa ma duc in alta parte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| nikol explică:

laughing Nus la primul ciclu.Din cate stiu nu am avut niciodata probele de genul asta sau infectii ...ma simt in regula dar daca si azi pates, am sa ma duc la medic.

| nikol explică:

laughing m-am dezvirginat? laughing nu sunt virgina.Am 21 de anisori.

| sherlock a răspuns:

Se pare ca esti una din acele fete care nu le doare cand le vine ciclu happy

| CristianMD a răspuns:

Cred ca te-ai dezvirginat... nu stiu precis

| candyman_1746 a răspuns:

Depinde! daca nu elimini pietre nu te doare nimic, asta nu inseamna ca nu ai infectie urinara! eu zic sa te duci la medic cat mai repede posibil!

| daiana12 a răspuns:

Ai prima ta menstruatie.BRAVO! asa ca ar trebui sa spui unei prietene sau mamei tale>Acum esti o femeie.Trebuie sa ai grija