| Girly97 a întrebat:

Am sinovita la picior de doua saptamani si de azi incep un tratament cu Meloxicam deoarece s-ar putea sa nu imi treaca pana cand incep liceul. Am sanse?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Mimzy a răspuns:

Stiu ca raspunsul asta poate fi un pic dezamagitor, insa raspunsul meu ar fi ca nu cred ca in 4-5 zile iti va trece.Depinde si de stadiul in care se afla piciorul tau si de cat de grava este situatia :/ Un tratament de acest fel nu rezolva problema in doar 4-5 zile, prima saptamana reprezinta pentru unii numai perioada de incercare a produsului, cand apar primele rezultate, usor vizibile.Din puctul meu de vedere, va trebui sa mai astepti un pic.

Succes cu tratamentul si insanatosire grabnica! ^_^