| anonim_4396 a întrebat:

Acum doua saptamani am primit un pui de rottweiler de o luna jumate.
De cateva saptamani a invatat sa vina sa ne ia de picior sa sa ne muste si as vrea sa stiu cum as putea sa il dezvat de acest lucru deoarece daca il cert nu are nici un rezultat.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Hmm, nu stiu poate vrea sa se joace cu voi pentru ca asa fac si cateii mei laughing.
Revenind, daca vrei sa il dezobisnuiesti de acest obicei stii ce sa faci? Asa am facut si eu. Ii arat degetul si ii zic nu-i voie, sau il iei putin dar nu tare de gat si il pui jos si ii spui ferm " Nu-i voie! "
Sper ca te-am ajutat!happy
Succes si sper sa reusesti!

1 răspuns:
| Alexandru_8711 a răspuns:

Ms mult