| anonim_4396 a întrebat:

Am sinuzita. Ce se intampla daca merg la piscina si am grija sa nu imi intre apa in nas?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| fabiola a răspuns:

Nu se intampla nimic, bine ar fi sa mergi intr-o statiune cu ape sarate chiar si la mare si o si tratezi in acelasi timp!

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ce treabă are apa cu nasul la sinuzită nu trebuie să te uzi pe cap, nu trebuie să stai în curent și multe altele.

| h3r a răspuns:

Hmm... dar nu are treaba.
Ai grija la cap, de acolo porneste tot.