| Claudia a întrebat:

Am strungareata :d, nu nuami la dinti din fata ci la toti sad. Aparat dentar nu merge sa-mi pun, stiu ca se pot pune placute dinacelea pe dinti dar nu-s tiu cum sa numesc si cam cat ar costa big grin. Aveti vreo idee? big grin fundaaaaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| drstomatolog a răspuns:

Google brackets images. 2000-4000 ron pe arcada

| Andre95 a răspuns:

Si alea sunt tot un fel de aparat dentar