| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cat costa un aparat dentar thinking

winking

Răspuns Câştigător
| Delia a răspuns:

Depinde de care. Fetita mea are aparat mobil, pe care il poarta doar noaptea. M-a costat 450 lei, plus fiecare consultatie la 2 luni de 30 lei.

3 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Al fetitei mele a fost 500 roni.

| Sabynna a răspuns:

Depinde ce fel de aparat dentar, eu am aparat dentar fix, si m-a costat 2200lei. Merg la consultatie in fiecare luna si costa 60 lei.Depinde si de varsta, si de probleme si de modelul aparatului dentar! big grin

| boyandme a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai de problema. Incepe de la 200 de euro(cel mai ieftin si pentru varste intre 5-9ani cam asa) si ajunge si la 200 de eurowinking!