| lazio9 a întrebat:

Am tenul patat pete rosii sub piele si nu stiu cum sa le scot are cineva vreo idee? aburi? argila? curatare in profunzime? ceva natural? suc de varza etc? multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

S-ar putea sa suferi de o boala a tenului numita Cuperoza! Spala-te zilnic cu zeama de rosie!

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Vezi un dermatolog sau trimite mi poze. poate ai STAFILOCOC AURIU. ce varsta ai? ai doar pe fata? de cat timp?

| カルメン a răspuns:

De ce nu mergi la un dermetolog? te va ajuta elwinking