| Miriii a întrebat:

Cum pot sa imi scot bronzul de pe piele; e natural si vreau sa am tenul mai deschis? Merci anticipat.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Exfoliaza-ti pielea.Cumpara-ti geluri de dus abrazive sau poti sa-ti faci acasa scrub cu malai, zahar, cafea(nu toate odata) combinat cu ulei de masline si foloseste de 3-4 ori pe saptamana.

| danilo99 a răspuns:

Bronzul iti trece. Lasa, ca daca esti bronzat, ai o protectie impotriva razelor solare, si nu te arzi. Cand vine Toamna, o sa ti se decojeasca bronzu-l, ai grija, sa-r putea sa faci pistrui.