| hatzul a întrebat:

Are cineva idee cum as putea scoate câteva pete roșii apărute pe tenesi? Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Hello, TPU!
Tot la "teneși" am ramas? Dictionarul vostru nu cunoaste limba romana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu sare de lamaie.

| GouDidodino a răspuns:

Încearcă cu vanish

| millar a răspuns:

Cu, clor( decoloreaza ), cif, bicarbonat cu lamaie

| Hanna1155 a răspuns:

Incearca cu bicarbonat de sodiu este un inalbitor destul de bun. Acum depide si de cand sunt petele si de la ce au fost produse. Daca petele sunt uscate uda-le un pic si pune bicarbonat de sodiu, freaca cu ceva iar apoi lasa aproximativ 5-10 minute sa actioneze
Sper sa mearga daca nu, poti repeta procesul de cateva ori mie asa mi-a mers