| anonim_4396 a întrebat:

Am toate analizele bune, de ce nu raman insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihaiy a răspuns:

Ca esti pre slaba si nu poti sa duci sarcina, sau e ceva nergula cu persoana care ai decis sa aveti copil.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate ca e ceva in neregula cu spermograma partenerului tau, poate ca sunteti pur si simplu incompatibili (faci anticorpi la spermatozoizii lui), poate ca ai un polip istmic care nu se vede la ecografii si s-ar vedea la o laparotomie, poate ca ai trompele infundate si s-ar vedea la histerosalpingografie.

cristian
| cristian a răspuns:

Probabil nu este buna samanta.

| yasminna a răspuns:

Motivele pot fii din cele mai diferite, cum ar fi stresul, o dieta nesanatoasa sau spermatozoizii sotului tau nu sunt suficienti de rapizi si rezistenti.Pentru a indeparta indoielile du-te cu sotul la doctor pentru spermograma si tu nu te mai stresa. Bucurati-va unul de celalalt si nu va ganditi ca trebuie pentru a face un bebe. Iubiti-va mult

| alexzender a răspuns:

Celalat partener e de vinahappy