| anonim_4396 a întrebat:

incerc sa raman insarcinata, dar din pacate fara rezultate pina acum.toate analizele sunt bune, nimic nu e in neregula, doar ca nu am ramas insarcinata.am 30 ani si mai am o fetita de 6ani. daca aveti vreo idee fetelor sa ma ajutati, ca eu am incercat cam tot, ca sa zic asa.multumesc!

3 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Incercati sa nu faceti sex timp de vreo 1-2 saptamini, ca sa fie cantitate de speram si calitate, si poate atunci va fi ok? bafta

| madagascar a răspuns:

Daca nu ai nimic ar fi bine sa isi faca si el analizele.incercati sa nu mai fiti stresati si sa mancati sanatos, foloseste pastarnac in mancare sau pune-l crud in salate, e bun pentru fertilitate la femei. incerca ceaiuri naturiste nu apela la medicamente.multa sanatate

| andrei09lucian a răspuns:

Pai poate partenerul are o problema daca tu ai analizele bune!