| anonim_4396 a întrebat:

In ultimi doi ani am pierdut trei sarcini, problema e, ca imi doresc asa mult un copil si nu raman insarcinata.
Am fost si la medici, sunt cu toate analizele la zii, dar, problema e ca nu mai raman insarcinata.
Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Numai medicul specialist este in masura sa-ti recomande tratament sau alta metoda naturala sau artificiala. Consulta si alti medici, poate careva reuseste sa iti gaseasca o rezolvare!

| procust a răspuns:

Fa ti analizele pentru toxoplasmoza, e o cauza de care medicii uita sa te caute! mai ales daca ai intrat in contact cu animale, pune l pe medic sa ti faca analizele pentru asta, daca ai asa ceva se trateaza si nu mai vei avea probleme in a ramane insarcinata!

| elvisedy a răspuns:

Am o solutie sigura pentru tine si daca ma contactezi iti voi spune. elvisedy

| ioan4 a răspuns:

Incearca sa te consulte cineva mai specialist un doctor primar ceva