| RiciuCarmen a întrebat:

Am uitat numele medicului de familie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu ai prin casa nicio reteta mai veche cu parafa sa?
poti cauta pe google ceva de genul medici de familie xxx (unde xxx este orasul/zona in care locuiesti)
si nu in ultimul rand daca ai drum mergi la cabinetul sau si iei datele de pe usa sa, dar asta ar fi un caz extremwinking

| Violleta2022 a răspuns:

Intreaba pe mama sau tatal tau!

| gabicoo a răspuns:

Bine că n-ai uitat parola la telefon.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Mă bucur ca nu ai uitat unde ti-ai pus cheile.

| Nedumeritul24 a răspuns:

Cred ca il cheama Popescu Esteban