| anonim_4396 a întrebat:

Am un baietel de 4 ani si are o tuse care se rupe tot timpul cand tuseste
perioada cu problema asta dureaza de 4 luni timp in care doctori din ploiesti iau scris o gramada de tratamente dar fara rezultat VA ROG RECOMANdati-mi O CLINICA SAU UN DOCTOR CARE SA MA AJUTE ORIUNDE IN TARA CHIAR SI UN ALERGOLOG BUN multumesc ANTICIPAT

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Delia a răspuns:

Fetita mea a avut aceeasi problema si am tratat-o.Scrie-mi pe privat.

| Shuellen a răspuns:

Poate fi si sinuzita...

| JuStKid a răspuns:

Imi e frica sa nu fie doar o simpla tuse! sau ceva ce poate fi rezolvat de doctori!

De CUrand Un vecin de al meu tusea mereu si nu stia ce sa faca a fost peste tot la bucuresti la tot felul de doctori si nimic! pana la urma ce crezi s-a dus la o specialista in dezlegare de vraji si blesteme! cica ar fi luat din greseala un blestem care nu era pentru el prin mancare daca iti vine sa crezi! si cica il strangea cineva de gat care il facea sa tuseasca! dupa ce la descantat si a rupt acel blestem sa facut bine adica acu nu mai tuseste nici pic! nu stiu eu iti recomand macar sa te duci u sa-ti faci o idee chiar daca nu crezi ina sa ceva! ai grija mare!@