| jon22 a întrebat:

Am un discomfort in capul pieptului si ragai mereu... o fi vreo gastrita...sau un inceput?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E de la acidul sucului si din cauza mancarii abundente care o mananci.

| GenetiX a răspuns:

Asa pare. Un inceput de gastrita. Totodata fa-ti test si de lambrii, s-ar putea sa ai surprize.

Răspuns utilizator avertizat