| Renykes a întrebat:

Am un fel de biluta in lobul drept al urechii laughing este un cos inauntru cred. ar creea probleme daca mi-as da gauri pentru cercei in acea ureche thinking este minuscula si o am de ceva timp.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iasss a răspuns:

Si eu am aceeasi biluta tot de ceva vreme laughing Si am 2 gauri in aceea ureche si biluta nu are nimic si nici nu imi provoaca neplaceri. :d

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Depinde ce e in interior sa nu fie un chist de grasime, daca totusi vrei sa iti dai gauri iti recomand cercei din inox chirurgical sau aur, argintul nu mai e ce a fost odata iti recomand din propia experienta.

| morningstar a răspuns:

Nu este neaparat din nastere. Eu tot am astfel de bilute de cativa ani, sunt tari si uneori chiar dureroase. Nu stiu sigur care ar fi motivul pentru care apar, dar am inteles ca pot fi semnul unei infectii undeva in organism.

| CherNadya a răspuns:

E ceva din nastere cred si nu ai ce-i face.

| AlexEli a răspuns:

Si eu am dar nu stiu ce ar putea fi...

| Ghiata_Lucas_1997 a răspuns:

Si eu am tot la fel dar in urechea stânga si o am de ceva vreme