| anonim_4396 a întrebat:

Am un sentiment de parca as avea ceva care ma tine in piept mai tot timpul si parca respir un pic mai greu, daca ma iau cu altceva nu imi mai dau seama ca e acolo.

Plus cand pun o bluza pe mine parca o simt cum sta acolo!
E vreo problema medicala ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ceva care ma tine in piept mai tot timpul si parca respir un pic mai greu"

hmmm, tocmai acum când covidul face ravagii, ai dispnee? Du-te la medic urgent!

| NunuNini a răspuns:

S-ar putea sa fie. Ia legatura cu medicul de familie.