| killeros a întrebat:

Am si eu o problema de sanatate. De cateva zile ma doare undeva in piept si imediat sub piept (alternativ) si nu ma doare tot timpul dar o lunga perioada.Cand ma doare simt ca imi apasa cineva pe piept si respir mai greeau, si pe ul alt ritm decat pe cel care respiram inainte Mie Fricaa! ajutati-ma va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cherryvalley a răspuns:

Buna killeros eu te sfatuiesc sa mergi la doctor pentru ca ce am citit eu aici nu e bine acum te las sa te duci la doctor ca sa te faci bine papahappy

4 răspunsuri:
| Safire17 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ai merge la medicul de familie. Apoi sa mergi la radiografie. Poate fi ceva mai grav decat crezi tu.

| venusdoom a răspuns:

Sau ai putea sa mergi la medicul de familie pentru ca el o sa stie unde sa ti dea trimitere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai profesorul de sport mi-a zis mie care am patit la fel ca daca am cazut si m-am lovit acolo e din cauza asta si daca e si putin asa o gaura posibil sa fie fisurata du-te la o radiografie

| pisicamoarta a răspuns:

Fa sex si iti trece.