| AAALEXAAANDRUUU a întrebat:

Am varsta de 17 ani si acum 8 luni m-am apucat de sala. Daca ma las mai ma inalt? Am inteles ca baietii se inalta pana la varsta de 20 de ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Lasa sala si fa baschet daca vrei sacresti mai mare.

| SpanDavid a răspuns:

Daca mai e sa cresti pana la 20 de ani o faci cu 1-2 cm maxim...