| anonim_4396 a întrebat:

Am văzut în anumite postări de pe acest site cum că, după operaţia de circumcizie, ar fi rămas o porţiune de piele "atârnând" (cum spuneau persoanele respective) în partea de jos... Despre ce este vorba, mai exact? Pentru că şi eu am fost nevoit să fac această operaţie (având fimoză), însă nu a rămas nimic, nu am această "bucăţică de piele" acolo... Mulţumesc frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Despre un fragment din fren care se cicatrizeaza, la unii, cu o cicatrice mai voluminoasa. Nu e nici anormal, dar nici obligatoriu

| Azµre a răspuns:

Depinde de operație și de medic cum a operat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Depinde cum a operat medicul.
Te pup!

| LeaveU a răspuns:

Şi cum ar fi trebuit să opereze?