| Contrast a întrebat:

Am vazut un documentar interesant, cine doreste il poate viziona:
"Esti ceea ce mananci!"
http://renuntalaochelari.com/mancarea-conteaza/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

O ocazie buna sa postez si eu asta:
http://www.mypyramid.gov/
Deci, aveti grija ce si cat mancati, de activitatea fizica si programul de somn, daca vreti sa traiti mult si bine si sa va bucurati de copii si nepotii vostri. :)
Bineinteles, daca asta este voia lui Dumnezeu.
Domnul fie cu voi.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Noi mâncăm să trăim, nu trăim ca să mâncăm, corect?
Pa, pa.

| Alistair a răspuns:

Foarte interesant documentarul. Frumos din partea ta ca l-ai impartit cu lumea happy

| Contrast explică:

"Robert"

Ei bine, uite si intrebarea:
"Va este folositoare informatia?"

| Robert5678 a răspuns:

@Robert, pacat ca din tot documentarul mintea ta a ramas numai ca asta

| Fl4sh3rON a răspuns:

M-am uitat la documentar si este interesant.Scuze pentru ce am raspuns prima data