| Kittynika a întrebat:

Haideti sa incercam sa schimbam lumea! Va voi da in continuare un clip care vreau sa il urmariti tot, nu o sa va plictisiti. O sa va vorbeasca despre cat de importanta este mancarea proaspata si vitaminele. Daca va pasa de sanatatea voastra in primul rand urmariti clipul. O sa vedeti cum vitaminele te insanatosesc, previn toate bolile si VINDECA CANCERUL! Cat de rele sunt medicamentele, ce sunt facute doar pentru a face bani, si ca mai multi oameni au murit din cauza reactilor adverse ale medicamentelor, decat in accidente.Asta este putin, sper ca v-am convins putin sa urmariti tot clipul si incepand de azi sa traiti o viata sanatoasa.Multa sanatate tuturor si trimiteti la toata lumea acest clip, sa nu fim egoisti!

http://renuntalaochelari.com/mancarea-conteaza/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Crezi ca esti prima care posteaza asa ceva? Crezi ca e primul site pe care se posteaza asa ceva? Ce te face sa crezi ca poti schimba mentalitatea unui roman gratie unei amarate de retete? Slabe sansele, nu de schimbare, ci de citire a retetei. Vrei sa-ti spun ceva? Romanului poti sa-i iei si libertatea, dar nu-i golii matul, nu-i trage de la gura. Nu-i lua micul, carnatul si berea de fata. Aici a gresit Ceausescu, cand le-a taiat din mancare. Altfel nu exista revolutie!

| Vizitiul a răspuns:

Nu doresc a mai schimba nicio vorba cu cei ce pocesc cuvinte, iar tu te incadrezi aici. Nu mai face pe moralista cu altii atata timp cat nu esti. Am vazut destui care-si arata frustrarea, oferind voturi stupid si nefolositor. Nu te simti? Ar trebui sa te simti.

| Kittynika explică:

Styu ca nu sunt singura dar cu siguranta multi nu au citit sau au vazut clipul cand a fost postat si o sa-l vada alty.Stay linistit ca sunt si persoane carora le pasa de ei.Si ce ziceam mai sus? si ceilalty sa il mai puna sau sa trimita la altii si sa ia aminte.Nu fa pe desteptul.

| Kittynika explică:

Ce trist ca unora nu le pasa de sanatatesad, se vede ca nici tiestraight face. normal ca ti-am dat vot stipid si nefolositor, ca asa e.