| deniss077928 a întrebat:

Am voie sa fumez dupa ce am facut operatie de polipi(Acum 4-5 zile am iesit din spital)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fiwi a răspuns:

N-are nicio treaba. Linistit, doar nu exagera.

1 răspuns:
| romeo78 a răspuns:

Nu risca. Locul nu e vindecat complet, iar căldura degajată de fumul de țigară poate dilata vasele de sânge și să te trezești cu o ușoară sângerare.