| AlexSCVS a întrebat:

Am voie sa las persoanele sa se semneze pe ghips?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cella a răspuns:

Dap nu se intampla nimic majoritatea celor care au patit ceva si au ghips isi lasa prieteni sa lase tot felul de mesaje haioase sau semnaturi.

vreau si eu sa ma semnezhee hee

10 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da,pot spune ca este chiar o traditie tongue

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Da cum sa nuh...ar fi un ghips fashionwinking

rolling on the floor

fundita?batting eyelashes

| vader a răspuns:

Da, dar numai pe exteriorlaughing

| Roby1992 a răspuns:

Poti sa le lasi linistit, uite pana si Alex Velea lasa persoanele sa ii personalizeze ghipsul.
http://www.cancan.ro/usr/imagini/2011/03/19/387837-alex-velea-ghips.jpg

| Sisi0748 a răspuns:

Da

| nattyC_6241 a răspuns:

laughing doar nu crezi ca o sa te bata nea doctoru' laughing

| eu_4046 a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema daca se semneaza cineva la tine pe ghips! M-am mai semnat la niste prieteni. a fost funny

| georgi97 a răspuns:

Da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dawinking. e al tau doar.laughing

| AndReea_1064 a răspuns:

Da:d