| MZc a întrebat:

Anticonceptionalele Karissa ingrasa sau ofera pofta de mâncare? Cele care au luat au suferit vreo modificare a corpului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Anticonceptionalele nu ingrasa, doar mancarea ingrasa.

| Sophieka a răspuns:

Mergi la un medic pentru prescriere.

| sonia1258 a răspuns:

Nici un anticoceptional nu ingrasa, ele retin apa in organism si ridica pofta de mancare, dar daca bei multa apa si mananci mai putin nu te ingrasi