| teiuby0 a întrebat:

Anticonceptionalele iti dau pofta de mancare?

4 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Pofta de mancare, oboseala, somnolenta, etc! depinde! consulta un doctor inainte de a le lua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.carnati cu oua.de aia se spune ca pica pastele odata cu craciunul.

| NatureSelf a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru ca sunt mai aproape oale de carnatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faraoane? sincer vorbind am colega care pana la 30 de ani era sageata., si dorita de toti.pana la 35 a fost atacata si a cedat.de atunci incol a ajuns balena din cauza efectelor secundare a anticonceptionalelor.cu toate frustrarile de cuviinta si modificarea caracterului in mod negativ. dintr-o colega mai mare dragul, a ajuns o barfitoare mai mare mila.