| Costinamiha a întrebat:

Anticorpi antinucleari ANA, sunt folositi la boli autoimune? Au am facut profil ana extins, si a iesit negativ, poate fi folosit in lupus? Va rog, sa-mi raspundeti imi este foartr frica!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Monyka_Razvan_1998 a răspuns:

Sigur ca da privind fotosferic acest antiesosteric aspect antinucleari ANA sunt predispusi in functie de info floresxenta transcendenta de foto cela anticamera numerologului endocrin asimileaza legalizarea compusilor exuverani.deci da.