| R100 a întrebat:

Apa cu argint coloidal e buna pentru ten cu acnee?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iti recomand o crema care pe mine m-a ajutat destul de mult.
Este o crema antiacneica pe baza de argila+propolis.
Nu costa mai mult de 7 RON.
O gasesti in farmaciile naturiste.
Te pup!

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Da,am vazut la Acces Direct in seara asta! O foloseste Nicoleta Luciu, si am vazut ca are efect! Fundita daca te-am ajutat?

| Alexandra2737hhs a răspuns:

E buna dar folosesteo cu un tampon

| simonatudose a răspuns:

Da